Różowe koszule i pomysły na ich noszenie

0
230

Różowy to dość kontrowersyjny kolor, jeśli chodzi o modę męską. Utarły się bowiem stwierdzenia, że barwa ta jest zniewieściała i nie powinna być używana przez prawdziwych mężczyzn. Okazuje się jedak, że na początku XX wieku różowe ubranka były zarezerwowane właśnie dla chłopców. Wiadomo jednak, że moda i czasy się zmieniają. Również podejście do koloru różowego zaczyna być coraz bardziej łagodne i dzięki temu elementy w tym kolorze są stosowane w różnych męskich stylizacjach odzieżowych.

Przykładami produktów w tych kolorach są różowe koszule, których popularność na razie nie jest zbyt wysoka, ponieważ nadal wielu mężczyzn unika tej barwy. W Wielkiej Brytanii oraz wielu innych krajach róż jest jednak tak samo popularny jak błękit w modzie męskiej. Mężczyźni w takich krajach chętnie zakładają różowe koszule, krawaty czy też poszetki. Warto dowiedzieć się czegoś więcej na temat różnych stylizacji i zasad stosowania koszul w barwie różowej.

Garnitury z różowymi koszulami

Róż jest barwą uznawaną przez wiele osób za mało uniwersalną, szczególnie w stylizacjach garniturów. Okazuje się jednak, że koszula w jasnorózowym kolorze charakteryzuje się podobną uniwersalnością jak błękitny element tego rodzaju. W związku z tym koszulę w barwie różowej można stosować w większości garniturów charakteryzujących się klasycznymi kolorami, takimi jak na przykład granatowy, szary, brązowy, beżowy czy też niebieski.

Różowe koszule z marynarkami o nieformalnym charakterze

Koszule w kolorze różowym są elementami garderoby, które można również łatwo i bezproblemowo komponować nieformalnymi marynarkami. Klasycznym rozwiązaniem z zakresu mody męskiej jest różowy oxford, który można nosić przez cały rok, natomiast różowe koszule lniane doskonale prezentują się w wersjach button-down. Warto dodać, że na rynku dostępne są również koszule różowe z różnymi ciekawymi wzorami, zdobieniami, prążkami i innymi atrakcyjnymi dodatkami.

Koszule w różowej barwie w casualowych stylizacjach

Warto dodać, że koszule wykonane z materiałów w kolorze różowym są elementami garderoby, które bardzo dobrze komponują się ze strojami i stylizacjami casualowymi, czyli zakładanymi na co dzień. Koszule takie wyglądają bardzo dobrze razem z dżinsami oraz szortami typu chino. Okazuje się, że różowa barwa koszul tworzy również świetne połączenie z kurtkami wojskowymi czy też lnianymi spodniami w kolorze ciemnozielonym.

Co jeszcze warto wiedzieć o stylizacjach z różowymi koszulami?

Istnieje bardzo wiele kolorów spodni, garniturów i marynarek, z którymi można nosić różowe koszule. Rozwiązań jest więc bardzo wiele, dlatego warto spojrzeć na ten kolor bardziej przychylnym wzrokiem. Wystarczy się przełamać i kupić taką koszulę, aby przekonać się o jej uniwersalności i możliwości dopasowania do wielu różnych stylizacji. Wiele osób sięga po różowe koszule, które są zakładane nie tylko z garniturami, ale również stosuje się je w bardziej sportowych zestawach bez krawatów.

Dobrą wiadomością dla osób, które przekonały się do różowych koszul, jest fakt, że takie ubrania są dostępne w ofertach coraz szerszej grupy sklepów w naszym kraju. Odzież tego rodzaju można bez większych problemów kupować nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również za pośrednictwem Internetu. Kupowanie koszul on-line to bardzo dobry pomysł. W sklepach internetowych można bowiem znaleźć bardzo wiele rodzajów, wzorów, kolorów oraz odcieni różowej barwy, spośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Dzięki sprzedaży internetowej, różowe koszule są dostępne dla wszystkich zainteresowanych klientów z całego obszaru naszego kraju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj